top of page

STRUKTURA SIGN

Rdzeń organizacji, składający się z założycieli oraz przewodniczących komitetu, planuje I zarządza zadaniami organizacji. Pozostali członkowie aktywnie działają na rzecz rozwoju strony internetowej I SIGN jako organizacji.

KOMISJA DS. MERYTORYCZNYCH

 

Cel: stworzenie mechanizmów szerzenia informacji tak, aby jak najlepiej odpowiadać na potrzeby terapeutów, organizacji i klientów. Obejmuje to uczestnictwo w międzynarodowych szkoleniach, publikowanie w specjalistycznych czasopismach, rozwijanie strony internetowej zgodnie z potrzebami odbiorców.

 

KOMISJA DS. STRUKTURY I BUDOWANIA WSPÓŁPRACY

 

Cel: poszukiwanie możliwości współpracy z Światową Federacją Terapeutów Zajęciowych (WFOT), krajowymi stowarzyszeniami terapeutów I innymi organizacjami zrzeszającymi osoby zajmujące się integracją sensoryczną.

 

KOMISJA DS. BADAŃ

 

Cel: poszukiwanie artykułów poszerzających wiedzę zgodnie z koncepcjami dr Ayres, podsumowywanie wyników badań, przekazywanie informacji wszystkim zainteresowanym za pośrednictwem strony internetowej.

 

KOMISJA DS. KONTAKTÓW MIĘDZYNARODOWYCH

 

Cel: zacieśnianie międzynarodowych kontaktów, poznawanie przedstawicieli innych organizacji, zdobywanie namiarów i danych kontaktowych.

 

Liderki: Tara J. Glennon, EdD, OTR/L, FAOTA & Susanne Smith Roley OTD, OTR/L, FAOTA

Liderki: Zoe Mailloux OTD, OTR/L, FAOTA

Liderki: Heather Miller Kuhaneck, PHD, OTR/L

Liderki: Colleen Basaraba, BEd, BscOT(C), OTR and Diana A. Henry, MS, OTR/L, FAOTA

bottom of page